b1-min
PIERWSZA
DRUZYNA

Remis na ropzpoczęcie sezonu

Piłkarską jesień rozpoczynamy podziałem punktów. Niestety nie udało nam się utrzymać prowadzenia, które objęliśmy w 52′ po strzale Bartłomieja Cegiełki. Dziękujemy Wam za obecność!

Kolejny sparing za nami

Kolejny sparing za nami. Tym razem zanotowaliśmy porażkę 0:1 z beniaminkiem naszej ligi – KP Słowianin Wolibórz. Ważniejsze od wyniku dla Trenera Soczewskiego było jednak sprawdzenie zawodników testowanych oraz naszych

Pokonujemy drużynę LKS SOKÓŁ Wielka Lipa 6:3!

W ostatnim meczu sezonu pokonujemy drużynę LKS SOKÓŁ Wielka Lipa 6:3! Brawo drużyna 🙂 Skład: Łukasz Malec, Michał Podolak, Dawid Wasilewski, Bartłomiej Cegiełka. Italo Rocha, Maciej Rakoczy, Adrian Niewiadomski, Paweł Słonecki,

Rozgrywki młodzieżowe już ruszyły

A jako pierwsi na murawę wybiegli podopieczni Marcina Buryło W pierwszym meczu nowej rundy po awansie do IV ligi młodzika nasza drużyna pokonała swoich rówieśników z AP 13 Jarosława Laty

Kolejny mecz zespołu w IV lidze dolnośląskiej.

To już jutro Kolejny mecz zespołu w IV lidze dolnośląskiej. Tym razem gościmy drużynę z Mirkowa/Długołeki Mecz niestety bez udziału kibiców. Transmisja na naszym Facebooku. #BKS

Cenny punkt z AKS Strzegom

W 7. kolejce podejmowaliśmy na własnym boisku bardzo dobrze dysponowany w tym sezonie AKS Strzegom. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą połowę mocno rozpoczęli goście, strzelając bramkę już w