Chcemy podziękować Urzędowi Marszałkowskiemu za wsparcie finansowe, które mogliśmy wykorzystać w remoncie szatni seniorek i seniorów. Szatnie wyglądają. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie wsparcie Urzędu Marszałkowskiego w poprawianiu bazy

Podziękowania dla WSSE „Invest Park”

SKP Bielawianka Bielawa, składa serdeczne podziękowania Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Invest Park” za wsparcie i przekazaną dotację w kwocie 10.000zł. Bardzo Dziękujemy!

Przegrywamy 2:4 z Polonią Trzebnica

Wygrana pierwsza połowa dała nam dużo nadziei, że dziś dopiszemy do ligowej tabeli komplet punktów, niestety ostatecznie mecz zakończył się przegraną 2:4, a do tego nasza drużyna zebrała dzisiaj pięć

Dziś dwa zwycięstwa!

Dziś dwa zwycięstwa naszych drużyn seniorskich! Panie pokonały zespół z Lubina. Od 35 minuty prowadziliśmy po golu Karoliny Tylak. Ze względu na zdekompletowanie drużyny gospodarzy mecz zakończył się walkowerem. Drużyna

Remis na ropzpoczęcie sezonu

Piłkarską jesień rozpoczynamy podziałem punktów. Niestety nie udało nam się utrzymać prowadzenia, które objęliśmy w 52′ po strzale Bartłomieja Cegiełki. Dziękujemy Wam za obecność!

Kolejny sparing za nami

Kolejny sparing za nami. Tym razem zanotowaliśmy porażkę 0:1 z beniaminkiem naszej ligi – KP Słowianin Wolibórz. Ważniejsze od wyniku dla Trenera Soczewskiego było jednak sprawdzenie zawodników testowanych oraz naszych