Rozgrywki młodzieżowe już ruszyły
A jako pierwsi na murawę wybiegli podopieczni Marcina Buryło
W pierwszym meczu nowej rundy po awansie do IV ligi młodzika nasza drużyna pokonała swoich rówieśników z AP 13 Jarosława Laty 6:2 

Skład:
K. Littke, K. Mikołajewski, D. Mikołajewski, M. Rosół, W. Koleśnik, H. Ewiak, K. Bratejko, B. Działo, M. Lisowski, K. Strachanowski, O. Kubiak
Kolejny mecz zespołu w IV lidze dolnośląskiej.
To już jutro 
Kolejny mecz zespołu w IV lidze dolnośląskiej.
Tym razem gościmy drużynę z Mirkowa/Długołeki 
Mecz niestety bez udziału kibiców.
Transmisja na naszym Facebooku.
Cenny punkt z AKS Strzegom
W 7. kolejce podejmowaliśmy na własnym boisku bardzo dobrze dysponowany w tym sezonie AKS Strzegom. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugą połowę mocno rozpoczęli goście, strzelając bramkę już w 46. minucie. Wyrównanie naszej drużynie zapewnił w 82. minucie Bartłomiej Cegiełka. Ostatni kwadrans zdecydowanie należał do nas, jednak nie udało się strzelić zwycięskiej bramki. Dziś dopisujemy do naszego konta jeden cenny punkt 
Brawo Drużyna! 


Zdjęcie wykorzystane do grafiki pochodzi ze strony MKS Pogoń Pieszyce.







